Wskocz
Nasza misja
Jest wielu ludzi na świecie, którzy powiedzą, że Ci się nie uda albo że nie możesz... A Ty powinieneś się odwrócić i powiedzieć im tylko: NO TO PATRZCIE!

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Trampolina w Lublinie powstała z myślą o dzieciach, które potrzebują wsparcia i pomocy w prawidłowym rozwoju. Rozpoczynając od rzetelnej diagnozy, poprzez profesjonalną terapię trudności, pragniemy udowodnić dziecku, że "może", że "potrafi" pokonać problemy, jakie napotyka na swojej drodze.

Chcemy w tym procesie współpracować z rodzicami, traktując ich jako partnerów, angażując w pracę nad trudnościami, pokazując możliwe drogi pokonania problemu. Bowiem to właśnie rodzice są dla nas wiarygodnym źródłem informacji o dziecku i najbardziej wnikliwymi obserwatorami jego zachowań. Proces terapeutyczny pragniemy uczynić dla dziecka nie tylko efektywnym, ale i atrakcyjnym, stąd też podczas zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny przeznaczony do terapii dzieci.

na wyższy poziom!

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TRAMPOLINA
ul. Krasińskiego 19, 20-709 Lublin
REJESTRACJA - tel. +48 502 785 008, DYREKCJA - tel. +48 530 900 102
terapia dysleksji, terapia psychologiczna, terapia pedagogiczna
terapia logopedyczna, diagnoza, obozy terapeutyczne