Wskocz
Nowości w naszej ofercie!

Zmieniamy się dla Was!!!

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się potrzebom i zainteresowaniom poszerzamy naszą ofertę o zajęcia grupowe, na które już teraz serdecznie Was zapraszamy!


A oto nasze nowe propozycje:

Trening Umiejętności Społecznych

TUS ma formę zajęć grupowych, których zasadniczym celem jest podniesienie kompetencji związanych z przebywaniem w grupie, znajomością reguł społecznych, odpowiednią interpretacją relacji międzyludzkich czy też rozwiązywaniem konfliktów.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach - jednej dla dzieci z zaburzeniami rozwoju tj. z autyzmem i zespołem Aspergera, druga zaś dla dzieci, które borykają się z problemem nieśmiałości lub wycofania.

Warsztaty planowania drogi edukacyjnej

Cykl warsztatów skierowanych do gimnazjalistów, którzy już za chwilę staną przed ważną życiową decyzją - jaką szkołę wybrać. W trakcie spotkań młodzież będzie miała okazję rozpoznać swoje predyspozycje i mocne strony, poznać kulisy pracy różnych specjalistów, spróbować zaplanować swoją przyszłość oraz doskonalić kompetencje interpersonalne. Zajęcia szczególnie polecane uczniom 2 i 3 klasy gimnazjum. Warsztaty rozpoczną się w marcu 2017 roku. Szczegóły oferty tutaj.

Szkoła dla Rodziców

Szkoła dla Rodziców to program spotkań z rodzicami, których celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności niezbędne w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Uczestnicy Szkoły będą mieli okazję do refleksji nad własnym stylem wychowawczym, wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności komunikacyjnych oraz praktycznego zdobycia zdolności cennych w procesie wychowania. Warsztaty skierowane do każdego, komu zależy na tworzeniu głębokich i ciepłych relacji z dziećmi.

Oczywiście w przygotowaniu jest także specjalna oferta dla dzieci w wieku przedszkolnym. Więcej szczegółów dotyczących wszystkich zajęć pojawi się lada moment na naszej stronie internetowej i funpag\\\'u pod adresem.


na wyższy poziom!

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TRAMPOLINA
ul. Krasińskiego 19, 20-709 Lublin
REJESTRACJA - tel. +48 502 785 008, DYREKCJA - tel. +48 530 900 102
terapia dysleksji, terapia psychologiczna, terapia pedagogiczna
terapia logopedyczna, diagnoza, obozy terapeutyczne