Wskocz
Warsztaty rozwoju emocjonalno - społecznego

Przedstawiamy Wam szczegóły naszych nowych zajęć - Warsztatów rozwoju emocjonalno - społecznego, które już od marca pojawią się w Trampolinie.
Jest to cykl 15 spotkań poświęconych usprawnianiu kompetencji społecznych takich jak: komunikacja, tworzenie relacji z rówieśnikami, asertywność, empatia i wiele innych. Warsztaty skierowane są także do dzieci, które borykają się z problemem zbyt niskiej samooceny, nie umieją rozpoznawać i wyrażać swoich emocji lub wykazują lęk w różnych codziennych sytuacjach społecznych. Celem warsztatów jest praca nad tymi umiejętnościami,które są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania dziecka w sferze społecznej i emocjonalnej. W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję aktywnie zdobywać nowe umiejętności, które będą praktycznie doskonalone w bezpiecznej, 6-osobowej grupie rówieśników. Oferujemy zajęcia w czterech grupach wiekowych: 
4 - 6 lat
7 - 9 lat
10 - 12 lat
13 - 16 lat

Warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu przez 90 minut od marca do czerwca 2017 roku. Koszt pojedynczych zajęć to 50 zł/os. 

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 502 - 785 - 008 lub na biuro@poradniatrampolina.pl

Zachęcamy także do śledzenia naszego funpag\'a na którym na bieżąco podajemy wszelkie informacje dotyczących warsztatów rozwoju emocjonalno - społecznego.


na wyższy poziom!

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TRAMPOLINA
ul. Krasińskiego 19, 20-709 Lublin
REJESTRACJA - tel. +48 502 785 008, DYREKCJA - tel. +48 530 900 102
terapia dysleksji, terapia psychologiczna, terapia pedagogiczna
terapia logopedyczna, diagnoza, obozy terapeutyczne